Pystyrunkolava Fix 70
Tilausnro: 15200
Pystyrunkolava Fix 70
Tuotetunnus (SKU): 15200
Osasto: Erikoiskehikot
Kuvaus
| Pituus: | 0,00 m |
| Leveys: | 0,70 m |
| Korkeus: | 0,00 m |
| Sisäpituus: | 0,00 m |
| Sisäleveys: | 0,00 m |
| Sisäkorkeus: | 0,00 m |
| Kantavuus: | 0,0 t |
| Materiaali: | Teräs |
| Pinta: | galvanoitu |
| Paino: | 36,00 kg |
| Pakkausyksikkö: | 10 kpl |
| GS-varmistettu: | Kyllä |
















