15349 Avokehikko puisille muottipuille
Tilausnro: 15349
Avokehikko puisille muottipuille
Tuotetunnus (SKU): 15349
Osasto: Erikoiskehikot
Kuvaus
| Pituus: | 1,84 m |
| Leveys: | 1,26 m |
| Korkeus: | 1,17 m |
| Sisäpituus: | 1,60 m |
| Sisäleveys: | 1,05 m |
| Sisäkorkeus: | 0,90 m |
| Kantavuus: | 1,5 t |
| Materiaali: | Teräs |
| Pinta: | galvanoitu |
| Paino: | 40,00 kg |
| Pakkausyksikkö: | 10 kpl |
| GS-varmistettu: | Kyllä |
















