Monitoimilava
Tilausnro: 15400
Monikäyttöinen lava
✘ 44 muottilaudan säilytykseen
✘ 10 telinejalustan säilyttämiseen, joiden mitat ovat:
Leveys: 1,20 m, korkeus: 1,00 m – 1,75 m tai
Leveys: 1,20 m, korkeus: 1,20 m – 1,95 m tai
Leveys: 1,50 m, korkeus: 1,20 m – 1,95 m
Tuotetunnus (SKU): 15400
Osasto: Erikoiskehikot
Kuvaus
| Pituus: | 0,84 m |
| Leveys: | 0,68 m |
| Korkeus: | 1,12 m |
| Sisäpituus: | 0,68 m |
| Sisäleveys: | 0,52 m |
| Sisäkorkeus: | 0,94 m |
| Kantavuus: | 0,0 t |
| Materiaali: | Teräs |
| Pinta: | lakattu |
| Paino: | 25,00 kg |
| Pakkausyksikkö: | 5 kpl |
| GS-varmistettu: | Kyllä |
| Tyyppi | Tilausnumero. | Kuvaus |
| Vaihtoehtoinen osa | 15409 | Monikäyttöinen lava, galvanoitu |

















