Pystyrunkolava Fix 120
Tilausnro: 15190
Pystyrunkolava Fix 120
Tuotetunnus (SKU): 15190
Osasto: Erikoiskehikot
Kuvaus
| Pituus: | 0,00 m |
| Leveys: | 1,20 m |
| Korkeus: | 0,00 m |
| Sisäpituus: | 0,00 m |
| Sisäleveys: | 0,00 m |
| Sisäkorkeus: | 0,00 m |
| Kantavuus: | 0,0 t |
| Materiaali: | Teräs |
| Pinta: | galvanoitu |
| Paino: | 43,00 kg |
| Pakkausyksikkö: | 10 kpl |
| Tyyppi | Tilausnumero. | Kuvaus |
| Vaihtoehtoinen osa | 15200 | Pystyrunkolava Fix 70 |

















