15439 Raskas lava
Tilausnro: 15439
Raskas kuormalava
soveltuu nosturikäyttöön, voidaan yhdistää EUR-lavaan, täyttökorkeus toisella puolella 0,83 m ja toisella 0,77 m
Tuotetunnus (SKU): 15439
Osasto: Erikoiskehikot
Kuvaus
| Pituus: | 1,26 m |
| Leveys: | 0,86 m |
| Korkeus: | 1,12 m |
| Sisäpituus: | 1,08 m |
| Sisäleveys: | 0,68 m |
| Sisäkorkeus: | 0,83 m |
| Kantavuus: | 2,0 t |
| Materiaali: | Teräs |
| Pinta: | galvanoitu |
| Paino: | 44,00 kg |
| Pakkausyksikkö: | 5 kpl |
| GS-varmistettu: | Kyllä |
| Tyyppi | Tilausnumero. | Kuvaus |
| Lisäosa | 15249 | Galvanoitu laatikko pientavaroille |
| Lisäosa | 15330 | EUR-lava |
| Lisäosa | 15379 | Raskas kuormalava |
| Lisäosa | 15459 | Raskas kuormalaatikko |
















