Telinelava
Tilausnro: 15160
Telinelava
Portaaton pystysäätö kiilasalvalla,
0,10 – 1,10 m
Portaaton vaakasäätö kiilasalvalla,
0,70-1,30 m
Tuotetunnus (SKU): 15160
Osasto: Erikoiskehikot
Kuvaus
| Pituus: | 0,00 m |
| Leveys: | 0,00 m |
| Korkeus: | 0,00 m |
| Sisäpituus: | 1,30 m |
| Sisäleveys: | 0,00 m |
| Sisäkorkeus: | 1,20 m |
| Laajennettavissa: | Ei |
| Laajennus alkaen: | 0,70 m |
| Laajennus kohteeseen: | 1,30 m |
| Kantavuus: | 0,0 t |
| Materiaali: | Teräs |
| Pinta: | galvanoitu |
| Paino: | 43,60 kg |
| Pakkausyksikkö: | 5 kpl |
















