15399 Vuokrakehikko, erittäin vakaa
Tilausnro: 15399
Vuokrakehikko, erittäin vakaa
Tuotetunnus (SKU): 15399
Osasto: Erikoiskehikot
Kuvaus
| Pituus: | 1,54 m |
| Leveys: | 0,96 m |
| Korkeus: | 0,89 m |
| Sisäpituus: | 1,30 m |
| Sisäleveys: | 0,70 m |
| Sisäkorkeus: | 0,70 m |
| Materiaali: | Teräs |
| Pinta: | galvanoitu |
| Paino: | 47,00 kg |
| Pakkausyksikkö: | 10 kpl |
| GS-varmistettu: | Kyllä |
| Tyyppi | Tilausnumero. | Kuvaus |
| Lisäosa | 15229 | Lavan pääty |
















