Pinottava lava 1,50 m, lakattu
Tilausnro: 15280
Pinottava lava 1,50 m, lakattu
jalustan putken halkaisija 48 mm
Tuotetunnus (SKU): 15280
Osasto: Pinottavat avokehikot
Kuvaus
| Pituus: | 1,72 m |
| Leveys: | 1,06 m |
| Korkeus: | 0,78 m |
| Sisäpituus: | 1,50 m |
| Sisäleveys: | 0,87 m |
| Sisäkorkeus: | 0,60 m |
| Kantavuus: | 1,5 t |
| Materiaali: | Teräs |
| Pinta: | lakattu |
| Paino: | 28,80 kg |
| Pakkausyksikkö: | 20 kpl. |
| GS-varmistettu: | Kyllä |
| Tyyppi | Tilausnumero. | Kuvaus |
| Lisäosa | 15020 | Pyörä |
| Lisäosa | 15129 | Lautakiinnike 48 mm |
















