Laatikko 1,43 m, maalattu
Tilausnro: 15310
Laatikko 1,43 m, lakattu
Yhteensopiva kaikille pinottaville lavoille.
poimutettu teräslevylattia, 1,5 mm paksuus
Tuotetunnus (SKU): 15310
Osasto: Pinottavat häkit
Kuvaus
| Pituus: | 1,64 m |
| Leveys: | 1,06 m |
| Korkeus: | 0,88 m |
| Sisäpituus: | 1,43 m |
| Sisäleveys: | 0,87 m |
| Sisäkorkeus: | 0,70 m |
| Täyttökorkeus: | 0,50 m |
| Kantavuus: | 1,5 t |
| Materiaali: | Teräs |
| Pinta: | lakattu |
| Paino: | 60,00 kg |
| GS-varmistettu: | Kyllä |
| Tyyppi | Tilausnumero. | Kuvaus |
| Lisäosa | 15020 | Pyörä |
















