Kippilaite kippaukseen
Tilausnro: 25042
Kippilaite kippaamiseen
Tuotetunnus (SKU): 25042
Osasto: Hyllyt ja kontit
Kuvaus
| Pituus: | 0,00 m |
| Leveys: | 0,00 m |
| Korkeus: | 0,00 m |
| Sisäpituus: | 0,00 m |
| Sisäleveys: | 0,00 m |
| Sisäkorkeus: | 0,00 m |
| Halkaisija: | |
| Kantavuus: | 0,0 t |
| Adm. kantokyky: | |
| Määrä: | 0 l |
| Materiaali: | Teräs |
| Pinta: | lakattu |
| Paino: | 86,00 kg |
| Pakkausyksikkö: | 0 kpl |
| Tyyppi | Tilausnumero. | Kuvaus |
| Lisäosa | 25040 | Kippilakka, lakattu |
| Lisäosa | 25049 | Kippilava, sinkitty |
















