Suojakansi
Tilausnro: 25041
Suojakansi kipattavalle säiliölle
Tuotetunnus (SKU): 25041
Osasto: Hyllyt ja kontit
Kuvaus
| Pituus: | 0,00 m |
| Leveys: | 0,00 m |
| Korkeus: | 0,00 m |
| Sisäpituus: | 0,00 m |
| Sisäleveys: | 0,00 m |
| Sisäkorkeus: | 0,00 m |
| Halkaisija: | |
| Kantavuus: | 0,0 t |
| Adm. kantavuus: | |
| Määrä: | 0 l |
| Materiaali: | Teräs |
| Pinta: | lakattu |
| Paino: | 16,00 kg |
















