Yleislava 1,43 m, lakattu
Tilausnro: 15270
Yleislava 1,43 m, lakattu
Jalustan putken halkaisija 48 mm
Tuotetunnus (SKU): 15270
Osasto: Pinottavat avokehikot
Kuvaus
| Pituus: | 1,64 m |
| Leveys: | 1,06 m |
| Korkeus: | 0,88 m |
| Sisäpituus: | 1,43 m |
| Sisäleveys: | 0,87 m |
| Sisäkorkeus: | 0,70 m |
| Kantavuus: | 1,5 t |
| Materiaali: | Teräs |
| Pinta: | lakattu |
| Paino: | 27,60 kg |
| Pakkausyksikkö: | 20 kpl. |
| GS-varmistettu: | Kyllä |
| Tyyppi | Tilausnumero. | Kuvaus |
| Lisäosa | 15020 | Pyörä |
| Lisäosa | 15129 | Lautakiinnike 48 mm |
















