Pinottava lava 0,90 m, lakattu
Tilausnro: 15250
Pinottava lava 0,90 m, lakattu
Jalustan putken halkaisija 57 mm
Tuotetunnus (SKU): 15250
Osasto: Pinottavat avokehikot
Kuvaus
| Pituus: | 1,15 m |
| Leveys: | 0,86 m |
| Korkeus: | 0,88 m |
| Sisäpituus: | 0,90 m |
| Sisäleveys: | 0,70 m |
| Sisäkorkeus: | 0,70 m |
| Kantavuus: | 1,5 t |
| Materiaali: | Teräs |
| Pinta: | lakattu |
| Paino: | 20,00 kg |
| Pakkausyksikkö: | 10 kpl |
| GS-varmistettu: | Kyllä |
| Tyyppi | Tilausnumero. | Kuvaus |
| Lisäosa | 15020 | Pyörä |
| Lisäosa | 15128 | Lautakiinnike 57 mm |
















